TEDA Psikoloji farklı sektörlerde verdiği çeşitli hizmetlerin yanısıra bireysel ve kurumsal gelişimi destekleyen, aile birliğine hizmet eden sosyal sorumluluk projeleri düzenlenmeye özen göstermektedir.

TEDA Psikoloji uzmanları olarak mevcut bilgi ve birikimimiz ile toplumsal ruh sağlığını ve eğitimi iyileştirmeye, geliştirmeye gönüllüyüz. Bu amaçla kamu kurumları ile ailelere yönelik projeler, diyaliz hasta ve hasta yakınlarına atölyeler, başarı bursları ve meslek tanıtım günleri gibi gönüllü çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

TEDA Psikoloji hali hazırda devam eden projelerin yanı sıra başvuruda bulunan tüm kurum ve kişilerin talep formlarına geri dönmektedir.

Kamu Kurumları ile Projeler

Konuşmacı; yürütülen proje ve uzmanların program yoğunluğuna göre değişmektedir. Soru – cevap bölümüyle birlikte yaklaşık olarak bir-bir buçuk saat sürmektedir. Örnek Seminer Konu Başlıkları: DikkatSİZsiniz, İş ve Sosyal Hayatta İletişim, Etik, Kişisel Gelişim, Ergenlikte Ebeveyn Tutumları…

Diyaliz Hasta ve Hasta Yakınlarına ATÖLYELER

Hemo – Diyaliz Hemşiresi Yıldız T. Akar’ ın liderliğinde en kritik, dikkat edilmesi gereken hususlar, merak edilen konular ve ihtiyaca yönelik tedaviden faydalanımı arttıracak çeşitli konu başlıkları altında ilerleyen bir dizi atölyeyi kapsamaktadır. Hastaların yaş gurubuna ve atölye başlığına göre ilgili bir uzman daha konuşmacı olarak bulunmaktadır. Örneğin; ortalama 9 yaş hasta grubuna çocuk gelişim uzmanı, ortalama 45 yaş hasta grubuna psikolog eşlik edebilmektedir. Atölyeler yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Başarı Bursu

Akademik açıdan herhangi bir problemi olmamasına rağmen performans kaygısı ya da düşüklüğü yaşayan, maddi imkansızlık nedeniyle sürekli psikolojik destek alamayan kişilere verilen 8 seanslık ÜCRETSİZ bir hizmettir. Akademik başarısını ve maddi imkansızlığını gösteren resmi evrak ve referans mektubu ( eğitim gördüğü kurumdan öğretmen, müdür v.b.) olan öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

EK-1: Akademik Başarı Belgesi
EK-2: Maddi Durum Bildiren Belge
EK-3: Referans Mektubu (referans kişisinin iletişim bilgileri ile birlikte)

Mesleki Tanıtım Günleri

Psikolog, çocuk gelişim uzmanı ya da rehber öğretmen olmak isteyen lise öğrencilerine yönelik merak edilenlerin konuşulduğu, mesleğin ve faaliyet alanlarının, iş olanaklarının tanıtıldığı ve genelde soru-cevap şeklinde ilerleyen, yaklaşık 40 dakika süren çalışmalardır. Konuşmacı; seçilen meslek grubu ve uzmanların program yoğunluğuna göre değişmektedir.

1
Değerli ziyaretçimiz Teda Psikolojiye hoş geldiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunuzu cevaplamak için buradayız.
Başvuru sırası ve yoğunluğuna bağlı olarak en kısa sürede size dönüş yapacağız.
Sağlıklı günler dileriz. Sorunuzu yazmak için aşağıdaki butona tıklayınız.
Powered by
error: Bu sitede bulunan içerikler korunmaktadır!