Hakkımızda

Japon kültürünün binlerce yıldır bir parçası olan ve küçük adımlarla başlayan büyük değişimler felsefesi sahibi Kaizen; insanın çok büyük ve kapsamlı değişiklikler yapmadan, küçük ancak sürekli adımlar atarak büyük gelişimleri gerçekleştirebildiğini söyler.

Alanlarında uzman profesyonelleri bir araya getirmiş olan TEDA Psikoloji de, küçük adımlarla başlayan ve büyük değişimleri hedefleyen bir ekip olarak, bireylere, alan çalışanlarına, özel & kamu kuruluşlarına çeşitli hizmetler sağlayan, araştırma geliştirme çalışmaları yürüten ve ihtiyaca yönelik sistem geliştiren bir danışmanlık merkezidir. Farklı yetkinlik ve uzmanlıklara sahip ekibimiz; 0 – 99 arası bireylere ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.
Mutlu ve bilinçli bir toplum hedefliyoruz. Gelişimi planlıyor, değişimi başlatıyoruz.

TEDA GROUP – Psikoloji

İştirakler
Mutlu Müşteriler
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc sodales eget nulla id tristique. Phasellus congue interdum nisi vulputate dignissim. Fusce eu nunc imperdiet, aliquet.
John Doe
John Doe Founder
Nullam a accumsan diam, id tincidunt mauris. Fusce eget fringilla odio, in euismod felis. Quisque sit amet rhoncus ante, at ultrices sem. Vestibulum tristique egestas pellentesque. Nam nibh purus, aliquam.
Jane Doe
Jane Doe Designer
Curabitur eleifend erat ut quam sagittis, at tempor neque congue. Praesent in nisi a risus auctor congue. Sed molestie faucibus nulla a sagittis. Sed dapibus sit amet odio et sodales.
John Doe
John Doe Art Director
1
Değerli ziyaretçimiz Teda Psikolojiye hoş geldiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunuzu cevaplamak için buradayız.
Başvuru sırası ve yoğunluğuna bağlı olarak en kısa sürede size dönüş yapacağız.
Sağlıklı günler dileriz. Sorunuzu yazmak için aşağıdaki butona tıklayınız.
Powered by
error: Bu sitede bulunan içerikler korunmaktadır!